Apie

Kas mes?

Mūsų komanda – tai visų pirma grupelė entuziastų, siekiančių, kad visi žmonės, ypač mūsų mieliausieji mažieji, daugiau laiko praleistų gamtoje. Juk čia galima tiek išmokti, taip pailsėti, tiek patirti! O kad tai daryti būtų ne tik įdomu, bet ir jauku bei šilta – svarbiausia, kaip sako net penkiamečiai skandinavai, tinkama apranga.

Pristatome tam puikiai tinkančią avalynę Dock Boot!

Mūsų partneriai ir termo batų Dock Boot kūrėjai iš Norvegijos, turi didelę patirtį avalynės gamybos ir prekybos srityje. Šis jų šeimos verslas gimė dar 1967-aisiais metais, o Dock Boot jų šalyje sklisti pradėjo nuo 2005-ųjų. Ir, nenuostabu, sulaukė didžiulės sėkmės! Viliamės, jog Dock Boot batai Jums taip pat tiks ir patiks. Kaip ir mums🙂.

Iš pirmų lūpų apie Dock Boot

Kas bato viduje ir išorėje?

dockboot

IŠORĖJE :
Išorinę batų dalį sudaro neoprenas su iš dalies padengta natūralia guma.
Neoprenas yra sintetinė gumos medžiaga. Pats prekinis ženklas Neoprenas priklauso JAV kompanijai „DuPont“. Iš pradžių jis buvo parduodamas pagal prekės ženklą „Duprene“. Ši medžiaga yra plačiai naudojama nardymui – tiek drėgnuose, tiek sausuose kostiumuose. Medžiaga yra atspari vandeniui, amortizuojanti, šilumą izoliuojanti ir atspari aliejui/naftai. Argi tai ne puiku!

VIDUJE :
Vidinė bato dalis yra iš neopreno ir fliso, kuris pasižymi keletu geriausių natūralios vilnos savybių: puikiai izoliuoja šilumą dėka didelio oro kiekio; yra hidrofobinis, o tai reiškia, jog greitai džiūsta ir vis tiek izoliuoja šilumą, net jeigu yra šlapias; flisas yra kvėpuojanti, bei transportuojanti prakaitą medžiaga (kojų prakaitas greitai patenka į paviršių ir garuoja). Be to, flisą lengva prižiūrėti, plauti, o ir pats sveria mažai. Su kiekviena pora pridedami papildomi flisiniai vidpadžiai yra skirti didesnei šilumos izoliacijai šaltu oru ir žiemą.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.