Mūsų komanda – tai visų pirma grupelė entuziastų, siekiančių, kad visi žmonės, ypač mūsų mieliausieji mažieji, daugiau laiko praleistų gamtoje. 

DockBootWaterproof

Mūsų istorija

Mūsų partneriai ir termo batų Dock Boot kūrėjai iš Norvegijos, turi didelę patirtį avalynės gamybos ir prekybos srityje. Šis jų šeimos verslas gimė dar 1967-aisiais metais, o Dock Boot jų šalyje sklisti pradėjo nuo 2005-ųjų. Ir, nenuostabu, sulaukė didžiulės sėkmės! Viliamės, jog Dock Boot batai Jums taip pat tiks ir patiks. Kaip ir mums🙂.

Greitas išsiuntimas

Išsiunčiame per 1-2 d.d. nuo mokėjimo įskaitymo

NEMOKAMAS siuntimas

LT, LV ir EE nemokamai per DPD Pickup perkant virš 55 EUR

Saugus atsiskaitymas

Patikimi įmokų surinkimo partneriai ir platus apmokėjimo būdų pasirinkimas

Prekių grąžinimo garantija

Per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo

Kas bato viduje ir išorėje?

IŠORĖJE :

Išorinę batų dalį sudaro neoprenas su iš dalies padengta natūralia guma. Neoprenas yra sintetinė gumos medžiaga. Pats prekinis ženklas Neoprenas priklauso JAV kompanijai „DuPont“. Iš pradžių jis buvo parduodamas pagal prekės ženklą „Duprene“. Ši medžiaga yra plačiai naudojama nardymui – tiek drėgnuose, tiek sausuose kostiumuose. Medžiaga yra atspari vandeniui, amortizuojanti, šilumą izoliuojanti ir atspari aliejui/naftai. Argi tai ne puiku!

VIDUJE :

Vidinė bato dalis yra iš neopreno ir fliso, kuris pasižymi keletu geriausių natūralios vilnos savybių: puikiai izoliuoja šilumą dėka didelio oro kiekio; yra hidrofobinis, o tai reiškia, jog greitai džiūsta ir vis tiek izoliuoja šilumą, net jeigu yra šlapias; flisas yra kvėpuojanti, bei transportuojanti prakaitą medžiaga (kojų prakaitas greitai patenka į paviršių ir garuoja). Be to, flisą lengva prižiūrėti, plauti, o ir pats sveria mažai. Su kiekviena pora pridedami papildomi flisiniai vidpadžiai yra skirti didesnei šilumos izoliacijai šaltu oru ir žiemą.
dockboot