DUK

Čia rasite atsakymus į dažnai iškylančius klausimus – pagelbės Jums prieš apsisprendžiant 😉

Ar Dock Boot batai yra didinti?

Dauguma žmonių teigia, kad Dock Boot yra dydžiu didesni, lyginant su kitų prekinių ženklų avalyne / botais. Taigi atkreipkite dėmesį į dydžių lentelės ir kitą informaciją, bei pamatuokite pėdą, jei reikia.

Kaip man atrasti sau tinkamą dydį?

Dydžių lentelės su informacija yra pateikta prie kiekvieno modelio. Ji rodo bato ilgį viduje (mm). Pamatuokite savo pėdą nuo kulno iki pirštų, pridėkite apie 10 mm (ypač rekomenduojama vaikams) arba 5-10 mm (suaugusiems) ir ieškokite artimiausio tam skaičiui dydžio. Taip rasite savąjį.

Kokie dydžiai yra apskritai galimi?

Tai priklauso nuo modelio, tačiau vaikų modeliai paprastai yra nuo 20 iki 35 dydžio, o suaugusiųjų nuo 36 iki 49.

Ar Dock Boot avalynė tikrai yra atspari vandeniui?

Dock Boot yra 100% atsparūs vandeniui (kai jie ne dėžėje 🙂 ), o Jums nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų su jais, nebent juos išplauti arba nuvalyti, jei tampa labai nešvarūs.

Kai kurie žmonės jaučia drėgmę juos dėvėdami. Taip yra dėl pačių pėdų prakaitavimo ir kondensacijos, kurie atsiranda ilgesnį laiką avint batus. Nepaisant to, Jūsų koja vis tiek liks šilta, nes tai išskirtinė neopreno savybė, – skirtingai nei būna drėgnai kojai įprastuose botuose.

Tikrai geras patarimas tokiais atvejais – išimti vidpadį, lengvai nušluostyti batų vidų ir išorę ir taip palikti visai nakčiai. Tuomet ryte jie bus tinkamai išdžiuvę. Jums nereikės jausti likusios drėgmės nuo praėjusio dėvėjimo (jeigu jos tiek būtų). Beje, džiovinimui laisvai galite panaudoti plaukų džiovintuvą – kelios minutės kiekvienam batui ir bus sausa.

Be jokios abejonės, verta pabandyti dėvėti ir plonesnę kojinę. Plona vilnos kojinė tapo geru sprendimu daugeliui, kurie susidūrė su varginančiu kojų prakaitavimu.

O jeigu Jūs abejojate, ar batas yra atsparus vandeniui, galite atlikti testą patys. Pripildykite batą vandeniu praktiškai iki pat viršaus, neperpildant ir neperpilant per kraštelį, bei padėkite ant sauso laikraščio (bato išorė prieš tai, aišku, turi būti visiškai sausa). Iš ryto žiūrėkite ar yra vandens pėdsakų ant popieriaus.

Dock Boot avalynės medžiaga neoprenas buvo testuotas Norvegijoje, Valstybiniame vartotojų tyrimų institute (SIFO). Rezultatai parodė, jog neoprenas pats vienas gali atlaikyti vandens koloną didesnę nei 10000 mm, o tai reiškia – Dock Boot yra absoliučiai atsparūs vandeniui.

Galima paminėti ir tai, kad tekstilei atlaikius 3000 mm vandens koloną, ji laikoma atsparia vandeniui, o jei atlaiko mažiau – tik atstumianti vandenį.

Kas ta papildoma balta vidpadukų pora dėžėse?

Tai papildoma vidpadžių pora šaltam orui ir žiemai, kuri yra pagaminta iš izoliuojančios sintetinės tekstilės.

Ar galima atskirai įsigyti vidpadukų žiemai?

Deja, atskirai papildomų vidpadžių savo elektroninėje parduotuvėje neparduodame. Prireikus naujo ar papildomo, ieškokite alternatyvų kitose prekybos vietose.

Ar Dock Boot batai turi specifinį kvapą?

Tai pasitaiko labai retai. Dock Boot avalynė įprastai neturi specifinio blogo kvapo, kaip kad dažnai būna su kitais termo batais. O jeigu su tokiu atveju susiduriate labai dažnai arba pavyzdžiui, kiekvieną sezoną, tuomet traktuotume, jog tai susiję su pėdų prakaitu. Tuomet siūlytume išbandyti kitokio tipo kojines, bei naudoti priemones, padedančias prakaituojančioms pėdoms.

Kaip kasdien prižiūrėti Dock Boot batus?

Specifinės priežiūros mūsų batams nereikia. Nešvarumai (tiek viduje, tiek išorėje) valomi vandeniu arba drėgna šluoste, o jei reikia, batai plaunami skalbimo mašinoje 30°C temperatūroje (patariame skalbimo maišelyje). Natūralios gumos atnaujinimui galite naudoti momentinio blizgesio batų kempinėles arba silikoninį purškiklį/ kempinę, skirtą gumai.

Jei reikia, patariame nakčiai išimti vidpadį, iššluostyti (sausai arba vos drėgnai) vidų ir palikti taip per visą naktį. Taip užtikrinsite reikiamą sausumą ryte ir drėgmės nesikaupimą, kuris kyla dėl kojų prakaito.

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.