Čia rasite atsakymus į dažnai iškylančius naujų klientų klausimus. Susipažinkite. Tikimės, jog pagelbės Jums prieš apsisprendžiant!
Dauguma žmonių teigia, kad Dock Boot yra dydžiu didesni, lyginant su kitų prekinių ženklų avalyne / botais. Taigi atkreipkite dėmesį į dydžių lentelės ir kitą informaciją, bei pamatuokite pėdą, jei reikia.
Dydžių lentelės su informacija yra pateikta prie kiekvieno modelio. Ji rodo bato ilgį viduje (mm). Pamatuokite savo pėdą nuo kulno iki pirštų, pridėkite apie 10 mm (ypač rekomenduojama vaikams) arba 5-10 mm (suaugusiems) ir ieškokite artimiausio tam skaičiui dydžio. Taip rasite savąjį.
Tai priklauso nuo modelio, tačiau vaikų modeliai paprastai yra nuo 20 iki 35 dydžio, o suaugusiųjų nuo 36 iki 49.
Dock Boot yra 100% atsparūs vandeniui (kai jie ne dėžėje :) ), o Jums nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų su jais, nebent juos išplauti arba nuvalyti, jei tampa labai nešvarūs.
Kai kurie žmonės jaučia drėgmę juos dėvėdami. Taip yra dėl pačių pėdų prakaitavimo ir kondensacijos, kurie atsiranda ilgesnį laiką avint batus. Nepaisant to, Jūsų koja vis tiek liks šilta, nes tai išskirtinė neopreno savybė, – skirtingai nei būna drėgnai kojai įprastuose botuose.
Tikrai geras patarimas tokiais atvejais – išimti vidpadį, lengvai nušluostyti batų vidų ir išorę ir taip palikti visai nakčiai. Tuomet ryte jie bus tinkamai išdžiuvę. Jums nereikės jausti likusios drėgmės nuo praėjusio dėvėjimo (jeigu jos tiek būtų). Beje, džiovinimui laisvai galite panaudoti plaukų džiovintuvą – kelios minutės kiekvienam batui ir bus sausa.
Be jokios abejonės, verta pabandyti dėvėti ir plonesnę kojinę. Plona vilnos kojinė tapo geru sprendimu daugeliui, kurie susidūrė su varginančiu kojų prakaitavimu.
O jeigu Jūs abejojate, ar batas yra atsparus vandeniui, galite atlikti testą patys. Pripildykite batą vandeniu praktiškai iki pat viršaus, neperpildant ir neperpilant per kraštelį, bei padėkite ant sauso laikraščio (bato išorė prieš tai, aišku, turi būti visiškai sausa). Iš ryto žiūrėkite ar yra vandens pėdsakų ant popieriaus.
Dock Boot avalynės medžiaga neoprenas buvo testuotas Norvegijoje, Valstybiniame vartotojų tyrimų institute (SIFO). Rezultatai parodė, jog neoprenas pats vienas gali atlaikyti vandens koloną didesnę nei 10000 mm, o tai reiškia – Dock Boot yra absoliučiai atsparūs vandeniui.
Galima paminėti ir tai, kad tekstilei atlaikius 3000 mm vandens koloną, ji laikoma atsparia vandeniui, o jei atlaiko mažiau – tik atstumianti vandenį.
Tai papildoma vidpadžių pora šaltam orui ir žiemai, kuri yra pagaminta iš izoliuojančios sintetinės tekstilės.
Deja, atskirai papildomų vidpadžių savo elektroninėje parduotuvėje kol kas dar neparduodame. Tačiau tikimės jų turėti netolimoje ateityje! Dabar, prireikus naujo ar papildomo, ieškokite alternatyvų kitose prekybos vietose.
Tai pasitaiko labai retai. Dock Boot avalynė įprastai neturi specifinio blogo kvapo, kaip kad dažnai būna su kitais termo batais. O jeigu su tokiu atveju susiduriate labai dažnai arba pavyzdžiui, kiekvieną sezoną, tuomet traktuotume, jog tai susiję su pėdų prakaitu. Tuomet siūlytume išbandyti kitokio tipo kojines, bei naudoti priemones, padedančias prakaituojančioms pėdoms.
Nešvarumai (tiek viduje, tiek išorėje) valomi vandeniu arba drėgna šluoste, o jei reikia, batai plaunami skalbimo mašinoje 30°C temperatūroje (skalbimo maišelyje, švelniu skalbikliu). Natūralios gumos atnaujinimui galite naudoti momentinio blizgesio batų kempinėles arba silikoninį purškiklį/ kempinę, skirtą gumai.
Labai patariame nakčiai išimti vidpadį, iššluostyti (sausai arba vos drėgnai) vidų ir palikti taip per visą naktį sausoje patalpoje (tinka ir ant šildomų grindų). Taip užtikrinsite reikiamą sausumą ryte ir drėgmės nesikaupimą, kuris kyla dėl šilumos kondensato susidarymo bate ir/ ar prakaito.
Geriausias Dock Boot džiovinimo būdas yra batus prikimšti sausų laikraščių ir juos keisti naujais kas kelias valandas (iš pradžių dažniau). Taip daryti vis iššluostant batų vidų, kol taps visiškai sausi.
LABAI SVARBI INFORMACIJA: Dock Boot avalynė negali būti džiovinama tiesioginėje stiprios saulės ar spec. apšvietimo (pvz. prekybinių salių lempų) šviesoje. Taip gali atsirasti stiprūs spalvos pakitimai, pasireiškiantys spalvos išblukimu, pageltimu. Tokie ar panašūs estetiniai defektai yra traktuojami, kaip atsiradę dėl netinkamos priežiūros ir/ ar jų laikymo. Nepaisant to, batai vis tiek gali būti dėvimi įprastai – spalvos pakitimai neperšlampamumui ir šilumos izoliacijai įtakos neturi.
Žinoma TAIP!
Prie kiekvieno modelio aprašymo yra nurodyta rekomenduojama dėvėjimo temperatūra. Žinoma, šalčio ir šilumos pojūtis yra subjektyvus, tad reikia įsivertinti save. Priklauso ir nuo veiklos lauke, bei dėvimų kojinių. Dock Boot yra termo batai, tad jie išlaiko kūno sukuriamą šilumą. Ir dar, tai – judesio batai!
Visumoje, daugelis, kurie jau žino ir mėgsta Dock Boot, juos dėvi visą šaltąjį sezoną – tiek rudenį, tiek žiemą, tiek pavasarį. Dock Boot yra puikūs batai, kai lauke šalta ir drėgna.
Pagal gamintoją, Dock Boot nėra nei labai lengvi, nei sunkūs batai. Kaip jie sako, norvegų vaikai yra pripratę prie tokių batų dėl Norvegijoje vyraujančių orų sąlygų. O be to, kas vienam lengva, kitam – sunku. Ir atvirkščiai. Yra daugybė klientų, kurie nei karto nepagalvojo, kad batai sunkūs, tačiau yra tekę girdėti ir šiek tiek tokių, kurie tą įvardina. Tad tai – labai subjektyvu.
Prie kiekvieno modelio aprašymo žemiau, yra pateikta lentelė su orientaciniais kelių modelių tam tikrų dydžių svoriais. Susipažinkite su informacija.
Visumoje, Dock Boot batai nėra pagaminti iš lengvo plastiko, tad su esamomis medžiagomis jų svoris toks, koks yra. Bet kokiu atveju, jie labai minkšti, lankstūs ir patogūs – dažnas nustemba apsiavęs, koks lengvas žingsnis, net rodos, visai nejauti svorio. Beje, kartais tereikia poros dienų kantrybės, kol vaikas pripranta prie naujų tokio tipo batų.
Nepabandęs, nesužinosi! ;)