Grąžinimas/keitimas

Jei vis tik prekė Jums netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti/pakeisti per 14 kalendorinių dienų nuo jos pristatymo.

Tokiu atveju būtina, kad prekė būtų nedėvėta ir nepažeista, turėtų originalią nesugadintą pakuotę (dėžę) ir pritvirtintas etiketes. Dėžė turi būti „pažeista“ tik tiek, kiek buvo būtina ją atidaryti prekės apžiūrėjimui.

Kokia grąžinimo/ keitimo eiga trumpai?

1. Rašote mums el. laišką adresu info@dockboot.lt su užsakymo numerio ir grąžinamos/keičiamos prekės informacija. Keičiant – į ką norite keisti.

2. Užpildote su preke atkeliavusią grąžinimo/keitimo formą ir kartu su gauta sąskaita faktūra įdedate į siuntinio pakuotę.

3. Dėmesio – originali batų dėžė nėra siuntos įpakavimas, tad ji negali būti apklijuota lipnia juosta, bei siuntinio informacija. Prašome dėžę įpakuoti papildomai.

4. Supakuotą pilnos komplektacijos prekę su dėže, forma ir sąskaita faktūra siunčiate vienu iš šių būdų:

Lietuvos pašto registruota siunta:

UAB Dock Boot LT

S. Mačiulio g. 12

Panevėžys, LT-35223

Lietuva

+370 618 02939

ARBA

 

 

 

 

 

DPD Pick-up siuntų terminalu:

UAB Dock Boot LT

DPD Pickup RIMI Klaipėdos siuntų terminalas

Klaipėdos g. 82

Panevėžys

+370 618 02939

5. Grąžinamos/keičiamos prekės atsiuntimo mums išlaidas apmoka pirkėjas. Keitimo atveju, naują prekę Jums atsiųsime savo sąskaita (tokiu pačiu būdu, kaip siuntėtės Jūs).

6. Gavę Jums netikusią prekę/prekes, pinigus grąžinsime kuo greičiau, tačiau ne vėliau, kaip per 14 kalendorinių dienų pavedimu į sąskaitą, iš kurios apmokėjote arba į Jūsų nurodytą sąskaitą, jei mokėjote grynaisiais kurjeriui (šis apmokėjimo būdas šiuo metu sustabdytas.

Prekės atsisakyti galite net ir tada, jei užsakymas dar nėra suruoštas. Tokiu atveju rašykite info@dockboot.lt .  Mes užsakymą atšauksime ir grąžinsime pinigus, jei jau spėjote apmokėti.

Garantija. Mes taip pat įsipareigojame be papildomo mokesčio Jums atlyginti sumokėtą sumą, pakeisti arba pataisyti prekes per 2 metus nuo prekės įsigijimo, jei ji neatitinka kokybės reikalavimų, t.y. prekės defektas atsirado ne dėl natūralaus nusidėvėjimo, ne dėl pirkėjo kaltės, ar ne dėl netinkamos priežiūros. Plačiau taisyklėse (7 punktas).

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.