Grąžinimas/ keitimas

Jei vis tik prekė Jums netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti/ pakeisti per 14 kalendorinių dienų nuo jos pristatymo dienos (pristatymo diena skaičiuojama, kaip pirmoji diena).

Tokiu atveju būtina, kad prekė būtų nedėvėta ir nepažeista, turėtų originalią nesugadintą pakuotę (dėžę), pritvirtintas etiketes ir visus papildomus priedus (papildomų vidpadžių porą su įpakavimu), pakavimo medžiagas (pakavimo popierių, vidinius kartoninius įdėklus).

Kokia grąžinimo/ keitimo eiga trumpai?

1. Rašote mums el. laišką adresu info@dockboot.lt su užsakymo numerio ir grąžinamos/ keičiamos prekės informacija. Keičiant – į ką norite keisti.

2. Užpildote su preke atkeliavusią grąžinimo/ keitimo formą. Ji atspausdinta kitoje PVM sąskaitos faktūros pusėje (išimtiniais atvejais – atskiru lapu). Užpildytus dokumentus įdedate į siuntinio pakuotę.

3. Dėmesio – originali batų dėžė nėra siuntos įpakavimas, tad ji negali būti apklijuota lipnia juosta, bei siuntinio informacija. Prašome dėžę įpakuoti papildomai.

4. Supakuotą pilnos komplektacijos prekę su dėže, forma ir PVM sąskaita faktūra (jei ji atskiras lapas) siunčiate vienu iš šių būdų:

DPD Pickup siuntų tašku/ paštomatu:

DPD Pickup RIMI Klaipėdos siuntų terminalas
Klaipėdos g. 82, Panevėžys
UAB Dock Boot LT, +370 618 02939

OMNIVA paštomatu:

RIMI Klaipėdos OMNIVA paštomatas
Klaipėdos g. 82, Panevėžys
UAB Dock Boot LT, +370 618 02939

Lietuvos pašto registruota siunta:

UAB Dock Boot LT
S. Mačiulio g. 12
Panevėžys, LT-35223, Lietuva
+370 618 02939, info@dockboot.lt (būtina nurodyti)

 

5. Grąžinamos/ keičiamos prekės atsiuntimo mums išlaidas apmoka pirkėjas. Keitimo atveju, naują prekę siunčiame savo sąskaita (tokiu pačiu būdu, kaip siųsta pirkimo metu).

 

6. Gavę Jums netikusią prekę/ prekes, pinigus grąžinsime kuo greičiau, tačiau ne vėliau, kaip per 14 kalendorinių dienų pavedimu į sąskaitą, iš kurios buvo mokėta pirkimo metu. 

Prekės atsisakyti galite net ir tada, jei užsakymas dar nėra suruoštas. Tokiu atveju rašykite info@dockboot.lt. Mes užsakymą atšauksime ir grąžinsime pinigus, jei jau spėta apmokėti.

Garantija. Mes taip pat įsipareigojame be papildomo mokesčio Jums atlyginti sumokėtą sumą, pakeisti arba pataisyti prekes per 2 metus nuo prekės įsigijimo, jei ji neatitinka kokybės reikalavimų, t.y. prekės defektas atsirado ne dėl natūralaus nusidėvėjimo, ne dėl pirkėjo kaltės, ar ne dėl netinkamos priežiūros (apie priežiūrą rašoma prie prekės aprašymo, DUK skiltyje ir ant originalios pakuotės etiketės). Plačiau taisyklėse (7 punktas).