Kaip pirkti

Būkite pasveikinti užsukę į mūsų internetinę parduotuvę!

Visus mūsų Jums siūlomus Dock Boot batų modelius apžiūrėti galite parduotuvės skiltyse:  VAIKAMS (apima ir mažuosius, ir ūgtelėjusius), MOTERIMS, VYRAMS. Suaugusiųjų modeliai tinka tiek moterims, tiek vyrams, tiek dideliems vaikams – viskas priklauso nuo reikiamo dydžio.

Apžiūrite, paskaitote, pasirenkate reikiamą dydį ir spaudžiate Į KREPŠELĮ. Nuoširdžiai siūlome vadovautis pateikta dydžių lentele, vidpadžio ilgio bei kita informacija ARBA susisiekti su mumis konsultacijai 😉.

Apmokėjimas vyks tolesniame etape, tad įdėję prekes į krepšelį, galite grįžti į parduotuvę ir toliau rinktis, svarstyti, tartis ar koreguoti. Pabrėžiame, jog prekės įdėjimas į krepšelį jos nerezervuoja – kol nepradėtas apmokėjimo procesas, ją gali pagriebti kitas pirkėjas.

Apsisprendėte? Puiku! Krepšelio apačioje spaudžiate TĘSTI ATSISKAITYMĄ. Būsite paprašyti nurodyti savo (gavėjo) vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, kurie reikalingi sutarties sudarymui ir prekių pristatymui. Tuomet renkatės, kokiu būdu prekės atkeliaus pas Jus, bei kaip mokėsite. Užtikrinant Jūsų ir mūsų teises bei pareigas, teks sutikti su taisyklėmis bei privatumo politika.

Daugiau apie apmokėjimą, skiltyje APMOKĖJIMAS.

Daugiau apie pristatymą, skiltyje PRISTATYMAS.

Užbaigę savo užsakymą (pirkimą), per kelias minutes nurodytu elektroninio pašto adresu gausite automatinį patvirtinimą. Išsiuntę prekes, taip pat Jums parašysime.

Beliks sulaukti savųjų Dock Boot batukų ir su gera nuotaika trepsėti laukan!

Drąsiai kreipkitės į mus, jeigu turite klausimų ar reikia daugiau informacijos. Esame visada pasirengę padėti  ir kartu ieškoti sprendimų. Tad sklandžių pirkimų ir gero ūpo!

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.