Būkite pasveikinti užsukę į mūsų internetinę parduotuvę!

Visus mūsų Jums siūlomus batų modelius apžiūrėti galite parduotuvės skiltyse:  VAIKAMS, MOTERIMS, VYRAMS. Kojinių modelius: KOJINĖS. Na o aksesuarų asortimentas dar planuojamas. 

Apžiūrite, perskaitote aprašymus ir dydžių lentelės informaciją, pasirenkate reikiamą dydį ir spaudžiate Į KREPŠELĮ. Nuoširdžiai siūlome vadovautis pateikta dydžių lentele, vidpadžio ilgio bei kita informacija arba, ant popieriaus išmatavus pėdas, susisiekti su mumis konsultacijai info@dockboot.lt.

Apmokėjimas vyks tolesniame etape, tad įdėję prekes į krepšelį, galite grįžti į parduotuvę ir toliau rinktis, svarstyti, tartis ar koreguoti. Pabrėžiame, jog prekės įdėjimas į krepšelį jos nerezervuoja – kol nepradėtas apmokėjimo procesas, ją gali įsigyti kitas pirkėjas.

Apsisprendėte? Puiku! Krepšelio apačioje spaudžiate TĘSTI ATSISKAITYMĄ . Būsite paprašyti nurodyti savo (gavėjo) vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, kurie reikalingi sutarties sudarymui ir prekių pristatymui. Tuomet renkatės, kokiu būdu prekės atkeliaus pas Jus, bei kaip mokėsite. Užtikrinant Jūsų ir mūsų teises bei pareigas, teks sutikti su taisyklėmis bei privatumo politika.

Daugiau apie apmokėjimą, skiltyje APMOKĖJIMAS.

Daugiau apie pristatymą, skiltyje PRISTATYMAS.

Užbaigę savo užsakymą (pirkimą), per kelias minutes nurodytu elektroninio pašto adresu gausite automatinį patvirtinimą (kartais jie nukeliauja į reklamos ar šiukšlių skiltis – pasitikrinkite). Išsiuntę prekes, taip pat Jums parašysime.

 

Beliks sulaukti savųjų Dock Boot batukų ir su gera nuotaika trepsėti laukan!
Drąsiai kreipkitės į mus, jeigu turite klausimų ar reikia daugiau informacijos. Esame visada pasirengę padėti  ir kartu ieškoti sprendimų. Tad sklandžių pirkimų ir gero ūpo lauke!